Proje Açıklaması

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Kulağa Herkes Gibi Gelmeyi Bırakın!
Düzenli olarak paylaşacak sıcak haberleriniz yoksa ne hakkında konuşurum diye düşünüyor olabilirsiniz. Eskiden sadece haber değeri taşıyan şeyleri olduğunda konuşan markalar; bugün ilgili olmak ve akılda kalmak için sadece büyük haberleri olduğunda değil çok daha kısa sohbet etmenin bile yolunu arıyor. İçerik, bir kaynağı paylaşırken bir soruna çözüm üretiyor, müşterileri eğitiyor, satın alma davranışını tetikliyor.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

İçerik nedir ve markanız için ne yapar?

Potansiyel müşterilerinizin ürün ve hizmetleriniz hakkında soruları vardır. İçerik, o soruları kısa ve öz bir şekilde yanıtlayan, satışa ve bağlılığa giden en kestirme yoldur.

İçerik üretmek neden önemlidir?

Diğer pazarlama türlerinin tersine “İçerik pazarlaması”nın son kullanım tarihi yoktur ve müşterilerinizi satın almayı düşündükleri birşey hakkında eğitir. Müşterilerinizin satın alımının önündeki engelleri ve itirazları giderir. Markanızın vücut bulmasını sağlar.

Sosyal medyada içerik üretmek için ne yapmak lazım?

Markanıza sosyal medya içeriği üretirken kendimizi müşterilerinizin yerine koyup düşünüyoruz; “Hangi sorularıma cevap alamadım?” bu soruya yanıt olacak, kullanıcıların hergün sizden istekli bir şekilde haber alacağı bir yayıncılık gerçekleştiriyoruz.

İçerik yönetimini markanız adına nasıl yapıyoruz?

Müşteri hikayeleri yoluyla müşterilerinizin ürün ya da hizmetlerinizi nasıl kullandıklarını, onların yaşamlarına nasıl değer kattığını, hangi sorunlarını gidereceğini ve gereksinimlerini nasıl karşılayacağını içeriklerle anlatıyoruz. İyi içerik hikaye anlatmak değil, bir hikayeyi iyi anlatmaktır diyoruz.

1 Seans Ücretsiz Danışmanlık alabilmek için formu eksiksiz doldurunuz.