Proje Açıklaması

Dijital Pazarlama Otomasyonu: SharpSpring

Ziyaretçi Kimliği

Davranışı at dayalı izlemeyi kullanarak her tıklamanın arkasındaki gerçek motivasyonu öğrenin günün en sıcak müşteri adaylarının listelerini gelen kutunuzda bulun ve tam doğru zamanda satışlara dönüştürmek için harekete geçin.

Davranışa Dayalı E-Posta Otomasyonu

E-posta yağmurlarına bir son verin ve dönüşüme yol açan görüşmeler Vahşetin tıklama sonrası izleme ile gerçek bir kişisel mesaj gönder en akıllı e-postaları tercih edin her müşteri adayına benzersiz satın alma süreçlerinde doğru bilgileri kritik noktalarda gönderin satış elemanlarına tam doğru zamanda harekete geçmeleri için haber verin.

Arama Takibi

Formlarla ve telefonla gelen müşteri adaylarını farklı yazılımlarla takip ettiğimiz günler geride kaldı. Geleneksel pazarlama otomasyonu ve arama takibi özelliklerinin önüne geçin ve tüm pazarlama taktiklerinizi en sonunda bir arada görün.

Dinamik Formlar

Web sitenizdeki iletişim formundan dönüşlerinizi hızlandıracak bir sisteme sahiptir. İnsanlar klasik iletişim formlarını doldurmazken Sharpspring’in özel alanlı kişiselleştirilmiş dinamik formlarını dolduracaktır.

CRM

Müşterilerinizin sizinle olan iletişim ve alışverişinizin özetini görüntüleyebilir ve takibini yapabilirsiniz müşterilerinize özel arama hatırlatmaları kurabilir müşteri web sitesine her girdiğinde anlık e posta bildirimi alabilirsiniz.

Otomasyon

Müşteri adaylarıyla onların benzersiz satın alma sürecindeki kritik noktalarda iletişim kurmak için iş akışlarını kullanan günün en etkileyici müşteri adaylarının listesini gelen kutunuzu alın ve satışa dönüştürmek için tam doğru zamanda harekete geçin.

1 Seans Ücretsiz Danışmanlık alabilmek için formu eksiksiz doldurunuz.