Proje Açıklaması

E-Posta Pazarlama

En gelişmiş online pazarlama kanallarından biri olmasına rağmen; her yıl yenilikler ve heyecan verici fırsatlar sunmaya devam eden e–posta bizi şaşırtmaya devam ediyor. Bu durum bize neden pazarlamacı ve abonelerin e–postayı bu kadar sevdiklerini bir kez daha hatırlatıyor.

Gelen Kutusunda Rekabet Edin!

E-Posta pazarlama nedir ve markanız için ne yapar?

İnternet kullanıcıların %85’i, sosyal ağları kullananların %62’siyle kıyaslandığında daha çok e–posta gönderiyor ve alıyor. Online satışlarınızı, internet sitesi ziyaretlerini arttırmanızı sağlıyor. Müşteri bağlılığı yaratarak insanları mağazalarınıza getirmenize ve firma profilinizi geliştirebilmenize imkan sağlıyor. İnanılmaz derecede çok yönlü bir mecra!

E-Posta pazarlama neden önemlidir?

E–posta pazarlama uygun maliyetli, hızlı ve ölçülebilirdir. Geleneksel pazarlama ve reklamcılığa kıyasla, e– posta; her iletişim için verimlilik, erişim, hedefleme kabiliyeti ve düşük maliyeti bir araya getirmek gibi özel avantajlar yaratır. Belki de en güçlü avantajı ölçülebilir olmasıdır. Kampanyanızın nasıl ilerlediği konusunda pek çok geri bildirim ve detaylı veri elde edersiniz.

E-Posta pazarlama için ne yapmak lazım?

Uygun maliyetli olması nedeniyle e–posta, harcadığınız her kuruşun daha fazlasını geri kazanmak isteyeceğiniz mükemmel bir iletişim aracıdır. Bu da e–postayı anında satışlar ve uzun vadeli iş başarısı için önemli kılıyor. Yapılması gereken en iyi iş, iyi uygulanan bir e–posta pazarlama kampanyasıdır. Bu tür kampanyalar sadece satış yapmaz; aynı zamanda markanızı da güçlendirir, ilişki kurar. İletişimlerinize bugün değerli olan bir şeyi katarak geleceğe yatırım yapmış olursunuz.

E-Posta pazarlamayı markanız adına nasıl yapıyoruz?

Başarılı e–posta pazarlama, izin kavramıyla başlar: Sadece sizden talep edenlere e–posta gönderiyoruz. Aboneleriniz hakkındaki bilgiyi, doğru mesajla doğru kişileri hedef almak için kullanıyoruz. Mesajın içerik ve zamanlamasının her bir alıcıya göre uyarlandığı bire bir otomatik e–postalar gönderebiliyoruz. Kime göndereceğimizi, ne söyleyeceğimizi ve ne sıklıkla söyleyeceğimizi planlıyoruz. Okuyan kişilerin ne yapmasını istiyorsunuz? Alışveriş yapmalarını mı? İnternet sitenizi ziyaret etmelerini mi? Cevaplar, ulaşmayı arzu ettiğiniz e-posta hedef kitleniz ile ilgili ilk adımımız oluyor.

1 Seans Ücretsiz Danışmanlık alabilmek için formu eksiksiz doldurunuz.