Dijital Pazarlama Otomasyonu: SharpSpring

Otomasyon

Müşteri adayları onların benzersiz satın alma sürecindeki kritik noktalarda iletişim kurmak için iş akışlarını kullanın. Günün en etkileyici müşteri adaylarının listesini gelen kutunuza alın ve satışa dönüştürmek için tam doğru zamanda harekete geçin

Davranışa Dayalı E-posta Otomasyonu

E-posta yağmurlarıne bir son verin ve dönüşüme yol açan görüşmeler başlatın. Tıklama sonrası izleme ile gerçek bir kişisel mesaj gönderen akıllı e-postaları tercih edin. Her müşteri adayına, benzersiz satın alma süreçlerinde doğru bilgileri kritik noktalarda gönderin. Satış elemanlarına tam doğru zamanda harekete geömeleri için haber verin.

Dinamik Formlar

Web sitenizdeki iletişim formundan dönüşlerinizi hızlandıracak bir sisteme sahiptir. İnsanların klasik iletişim formlarını doldurmazken Sharpspring’in özel alanlı kişiselleştirilmiş dinamik formlarını dolduracaktır.


Ziyaretçi Kimliği

Davranışa dayalı izlemeyi kullanarak her tıklamanın arkasındaki gerçek motivasyonu öğrenin.Günün en sıcak müşteri adaylarının listelerini gelen kutunuzda bulun ve tam doğru zamanda satışlara dönüştürmek için harekete geçin.

CRM

Müşterilerinizin sizinle olan iletişim ve alışverişinizin özetini görüntüleyebilir ve takibini yapabilirsiniz. Müşterilerinize özel arama hatırlatmaları kurabilir, müşteri web sitesine her girdiğinde anlık eposta bildirimi alabilirsiniz.

Arama Takibi

Formlarla ve telefonla gelen müşteri adaylarını farklı yazılımlarla takip ettiğimiz günler geride kaldı. Geleneksel pazarlama otomasyonu ve arama takibi özelliklerinin önüne geçin ve tüm pazarlama taktiklerinizi en sonunda bir arada görün.

Hemen Şimdi Markanıza Özel Teklif İsteyin!

SharpSpring bir dijital pazarlama otomasyonudur. Sizin adınıza yeni müşteri bulur ve mevcut müşterilerinizle ilgilenir.


Shaprpsring Nedir?

SharpSpring bir dijital pazarlama otomasyonudur. Sizin adınıza yeni müşteri bulur ve mevcut müşterilerinizle ilgilenir. Web sitenize giriş yapan her kullanıcıyı site içerisindeki hareketlerine göre puanlandırır. Ardından potansiyel müşteri olarak tanımladığı her kullanıcı takip ederek hakkında daha fazla data toplar. Hatta potansiyel müşteri web sitenize her giriş yaptığında size o an haber bile verir.

.

Shaprspring Neden Önemlidir?

İnsan olarak çalışabileceğimiz saatler sınırlı. İnternet ise sınır tanımıyor. Şu an siz bu satırları okurken bile birileri internette sizi arıyor olabilir. İşte tam da bu noktada bir çözüm ortağınız SharpSpring. Evet, bunu sizin için yapıyor. Hatta 7 gün 24 saat. Sistemi bir kez kurmanız yeterli. Hatta sizin için müşterilerinizi kategorize edip size raporlar bile veriyor.

SharpSpring İçin Ne Yapmak Lazım?

Türkiye’nin ilk ve tek yetkili ajansı Limon Ağacı ile iletişime geçerek sharpspring arayüzleri üzerinden canlı bir sunum gerçekleştirmek üzere randevu talep edebilir, paketler hakkında fiyat teklifi isteyebilirsiniz.