Google Reklamları

Google reklamlarınızı bugün yayına alın! Markanızın sunduğu ürün ve hizmetleri internette arayanlar Google Reklamları sayesinde size ulaşsın. Google reklamları ile reklamınıza tıklandığında, web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yapın.

Yeni müşteri bulmak için Google Adwords reklamlarını nasıl kullanabilirim?

Google reklamlarının büyük sırrı: markanızla ilişkili konularda arama yapan ve gerçekten markanızla ilgilenebilecek kişilere reklamların gösterilmesidir.

Google'saki reklamlar nasıl sonuç alıyor?

Öncelikle ürün veya hizmetlerinizi açıklayan bir reklam metni yazarak işe başlayın. Ardından, google arama sonuçlarında reklamınızın gösterilmesini sağlayacak anahtar kelimeleri seçin. Son olarak günlük bütçe belirleyin ve reklamınızı yayına alın.

Google Adwords neden önemlidir?

Potansiyel müşterileri web sitenize çekmek, internet sitenizden satışlarınızı artırmak veya mevcut müşterilerinizin markanıza ilgisini arttırmak gibi amaçları olan markalar için büyük fırsattır.

Google adwords maliyeti nedir?

Google AdWords hesabına sahip olmak tamamen ücretsizdir. Kullanıcılar sadece reklamınıza tıklayıp web sitenizi ziyaret ettiğinde veya sizi aradığında ödeme yaparsınız.

Google Adwords'e ne kadar bütçe ayırmalıyım?

Ne kadar günlük bütçe ayıracağınıza siz karar vermelisiniz. Siz zorlamayacak günlük bir bütçeyle başlayın ve daha sonra aldığınız geri bildirimlere göre bütçenizi arttırın ya da azaltın. unutayın ki önemli olan bütçenin fazlalığı değil sürekliliğidir.

Google Adwords'e reklamlarım ne zaman başlar?

Hemen şimdi yapmanız gereken günlük bütçenizi belirlemek, ilk reklamınızı kurgulamak ve yayına almaktır. Daha sonra dilediğiniz zaman reklam üzerinde ayarlamalar yapabilirsiniz.

Google Adwords reklamlarında nasıl hedefleme yapabilirim?

Reklamlarınızı dilediğiniz ülkelerde ve şehirlerde yaşayan potansiyel müşterilerinize gösterebilirsiniz.

Google Adwords reklamlarımı nasıl ölçümleyebilirim?

Google AdWords, reklamlarınızın ne kişi tarafından görüntülenme elde ettiğinizi ve kaç kişinin tıklayarak web sitenizi ziyaret ettiğinin ya da sizi arayanların yüzdesini size gösterecektir. Bu ayrıntıları google adwords reklam paneli içerisinde görebileceksiniz.

Google Adwords reklamları için nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartınız ya da banka kartınızda rahatlıkla google adwords hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz.